Team Turner
Samen het verschil maken
SkateNL
Welgeteld twee dagen voor de start van het marathonseizoen in Amsterdam vierden de meiden van Team Turner nog even een feestje. Dat deden ze samen met dat andere Team Turner, namelijk de mensen van het bedrijf Turner, dat dit jaar 25 jaar bestaat. En dat kenmerkte precies de insteek die Turner geeft aan de sponsoring, namelijk een actieve en mooie wisselwerking tussen schaatsplog en bedrijf.
“Het was een mooi feestje”‘ erkent Patrick Eppink, verantwoordelijk voor het sponsorschap binnen Turner. “Het team had een schaatsplank mee en het was erg leuk te zien dat veel mensen de verleiding niet konden weerstaan daar even op te stappen. Daarmee wordt het team voor onze eigen mensen en relaties meteen heel toegankelijk, en dat willen we graag.”
Nieuwsbericht
Bekijk onze andere vraagstukken in de categorie platformisering.
Bekijk alle VRAAGSTUKKEN
Waarom het grote waarom niet genoeg is
Bij het formuleren van een strategie komen we onvermijdelijk bij de waaromvraag terecht. In bouwsteen 1 van het model dat ik uitwerk in mijn boek Strategie = Executie ontleden we de totstandkoming van de ambitie van organisaties.
De strategie heeft een strategie nodig
Moderne strategie-executie in het nieuwe normaal vraagt om een fundamenteel andere werkwijze. Tegenwoordig geldt: Strategie = Executie.
Turner opnieuw gekozen tot nummer 1 strategisch adviesbureau in de MT1000
Turner staat op nummer 1 in de MT1000, een jaarlijks onderzoek onder opdrachtgevers van zakelijke dienstverleners. We staan op de eerste plek in de categorie strategie-advies en hebben de hoogste klanttevredenheid van alle consultancybureaus. Bovendien krijgen we hoge waarderingen voor klantgerichtheid, uitvoering en product. Wat is het verhaal achter deze mooie prestatie?
Universele principes voor effectieve strategie-executie
Waarom is strategie-executie ook een proces? Een proces dat een procesmodel vereist net zoals elk ander proces in een professionele organisatie. Wij verzamelden vier versnellers en zestien bouwstenen voor succesvolle strategie-executie.
Effort en Effect. Weten door te meten
Met het minimaal levensvatbaar product (MLP) in de eerste executiegolf kunnen voor het eerst de baten van een nieuw initiatief worden geoogst. Meten is cruciaal in deze fase: we willen immers wel weten wat er slaagt.
Het belang van de psychologische check-in
De besteding van tijd en middelen moet voor succesvolle strategie-executie radicaal omgedraaid worden. Waar strategie om woorden draait, gaat het bij executie immers om daden. Besteed daarom 80% van de middelen en tijd aan pure executie in plaats van aan strategievorming en analyse en ontwerpactiviteiten.
Contact
We leren je graag kennen. Neem contact op voor een kennismaking.
ONZE LOCATIE
Huize de Boom
Arnhemseweg 107
3832 GK
Leusden
CONTACT
Telefoon: +31 (0)33 – 285 93 00
Email: info@turner.nl