Onderwijsproject

Turners doneren aan onderwijsproject Estrela da Favela

Turner helpt het Braziliaanse onderwijsproject Estrela da Favela met financiële en organisatorische steun. Juist dit jaar is hier veel behoefte aan. Veel Turners besloten dan ook om rond kerst een extra bijdrage te leveren. Turner's Martijn Babeliowsky geeft een update.

Estrela da Favela

Estrela da Favela is een heel mooi onderwijsproject in Brazilië, waaraan Turner zich verbonden heeft. Het is in 2012 opgezet door de Nederlander Edwin Roodenburg en de Braziliaanse Edna Silveira. Er wordt dagelijks lesgegeven aan meer dan 100 kinderen van 4 tot 14 jaar in een van de favela’s van Rio de Janeiro. Turner geeft organisatorische en financiële steun aan dit project. 

Behoefte aan noodhulp

Evelien Hellenthal, een de initiatiefnemers van de samenwerking binnen Turner: “Door Corona ziet het leven er ook voor deze kinderen er heel anders uit. Scholen zijn nog steeds gesloten en de Braziliaanse economie krijgt een klap. Veel gezinnen hebben nu moeite in hun eerste levensbehoeften te voorzien. Daarom brengt Estrela da Favela, naast huiswerk, ook voedselpakketten rond.”

Donatie

Veel Turners besloten dan ook om rond Kerstmis een extra bijdrage te leveren. Samen hebben onze collega’s 2.150 euro gedoneerd: zo’n 35 voedselpakketten van 60 euro. Daar kunnen  gezinnen twee weken van leven. 

Doe je ook mee? Meer informatie vind je op de site van stichting.

Alle nieuwsberichten over onderwijs

Contact​

We leren je graag kennen.
Neem contact op voor een kennismaking.

Huize de Boom
Arnhemseweg 107
3832 GK Leusden

Telefoon: +31 (0)33 – 285 93 00
Email: info@turner.nl

Maak een afspraak

Wilt u meer informatie of een offerte op maat ontvangen? Vul het formulier in voor een vrijblijvende afspraak.